FUSION KITCHEN BY FOTIOS

Za dania podawane w Bistro Bar odpowiada dyplomowany Szef Kuchni oraz Sushi Szef Fotios K., pracujący w zawodzie od 20 lat. Historię zawodowa tworzył w najlepszych restauracjach oraz hotelach 5* w Grecji kolebce demokracji światowej oraz kultu człowieka i umiłowania doskonałego jedzenia.

 

Z doświadczenia zawodowego oraz niezwykłej kreatywności powstał projekt Fusion Kitchen by Fotios którym zostaną zaprezentowane dania kuchni fusion gourmet. Zainteresowania etnologiczne oraz wykształcenie gastronomiczne pozwolą na surfowanie po bezmiarze tradycyjnych potraw świata.

 

Bistro Bar Fusion Kitchen by Fotios zaprezentuje starannie wykonane potrawy z najlepszych produktów, gotowane tylko ze świeżych składników oraz regionalnych producentów krajowych i zagranicznych.

 

Fusion Kitchen by Fotios to bistro bar dla wszystkich: ludzi w dżinsach, koszulach czy garniturach, odwiedzając to miejsce goście mają pewność iż zjedzą wyborny posiłek w przyjaznej atmosferze oraz klimatycznych wnętrzach. Jest elegancko, nowocześnie, smacznie.

BISTRO BAR FUSION KITCHEN

Bistro Bar Fusion Kitchen by Fotios to kameralne przestrzenie w stylu glamour: pikowane sofy, granitowe stoły, elegancka zastawa, efektowne detale. Intymny granitowy bar przy którym można sączyć kolorowe shoty, eleganckie koktajle oraz sushi bar połączony z kuchnią open space pozwoli na chwile konwersacji z Szefem kuchni w języku angielskim, greckim lub francuskim gastronomii.

 

Wejście do bistro bar tworzą arkady Podcienia gdzie znajduje się sfera chillout-city z widokiem na Stary Rynek w której można konsumować potrawy i delektować się rytmem miasta.